REPREZENTANT MEDICAL – analize medicale de laborator

Responsabilitati:

Ne dorim de la noul coleg al echipei de vanzari:

  • sa promoveze serviciile medicale ale laboratoarelor si clinicilor PULS catre medicii specialisti si de familie
  • sa se implice activ in mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu acestia
  • sa identifice permanent modalitati noi de actiune

Daca aveti experienta in domeniul vanzarilor, cunoasteti piata medicala si va doriti o noua provocare, atunci cu siguranta sunteti ceea ce cautam!

Oferim:

  • Un pachet salarial atractiv, compus din parte fixa, comisioane si prime functie de performantele individuale
  • Acces la toate celelalte instrumente necesare desfasurarii activitatii (masina, telefon, laptop)
  • Posibilitati reale de promovare si perfectionare
  • Acces la programe personalizate de training
  • Libertatea sa va folositi nu doar experienta ci mai ales sa va puneti in practica noile idei

In cazul in care sunteti interesat/a va invitam sa ne trimiteti CV-ul dvs. la adresa resurseumane@pulsmedica.ro.
Doar CV-urile primite prin e-mail, la resurseumane@pulsmedica.ro, vor fi luate in considerare.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate.